Regulace topení - Loxone Smart Home Praha - Jablotron systémy | EZS Drmota

Přejít na obsah
Zónová regulace topení
Zónová regulace topení

Zónová regulace topení
Zónová regulace přináší úsporný a jednoduchý systém regulace topení. Umožňuje topit pouze v těch místnostech, kde to opravdu potřebujete. Díky snadnému nastavení a regulaci tak šetříte Vaše náklady na vytápění.
Tento systém je zkonstruován tak, aby po celý rok poskytoval příjemnou teplotu podle Vašich požadavků. Nastavení upravíte snadno pomocí jediného dotykového displeje.
Topení v celém domě ovládáte pohodlně z jednoho místa
Základem zónové regulace je řídící jednotka, která umožňuje ovládání až šestnácti různých zón, které lze ovládat až třiceti šesti periferiemi. Základními prvky ovládání zón jsou pokojové termostaty, u kterých lze jednoduše naprogramovat týdenní topný režim, a které mají zároveň unikátní funkci ochrany proti zamrznutí a přehřátí objektu. Tuto informaci o nebezpečí lze včas odeslat na mobilní telefon majiteli. Pro použití v kancelářských objektech lze termostaty také uzamknout nebo omezit rozsah nastavitelné teploty.

Dva způsoby, jak regulovat topení
Topení můžete ovládat buď z centrálního dotykového displeje, nebo pokojovým termostatem v jednotlivých místnostech.


Dotykový displej
Není nic jednoduššího než teplotu nastavit na centrálním LCD ovladači. Můžete ovládat každou místnost zvlášť nebo všechny dohromady pomocí přednastavených režimů.Pokojové termostaty
V každé místnosti je termostat, kterým si nastavíte teplotu pro daný pokoj nebo zvolíte jeden z přednastavených režimů. Ovládání snadno uzamknete proti nežádoucím zásahům.
Máte na nás dotaz ohledně montáže regulace topení?
Zavolejte nám nebo napište
POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ NA NEZÁVAZNOU OBJEDNÁVKU
EZS Drmota - Tomáš Drmota
Studeněves 53
Tuřany u Slaného
273 79
Česká republika
IČ: 66322529
604 269 596
ezs.drmota@seznam.cz
Návrat na obsah