Plynový kotel AURA - Loxone Smart Home Praha - Jablotron systémy | EZS Drmota

Přejít na obsah
Plynový kotel AURA
Plynový kotel AURA

Na trhu existuje mnoho kvalitních plynových koltů a vy máte možnost porovnat je navzájem. Nemáme přehnaná tvrzení, ani jsme nevymysleli perpetuum mobile. Pouze využíváme možností námi vyvinuté elektroniky, abychom vám nabídli moderní kotel, který topí přesně tak, jak potřebujete.


Opravdový vnitřní komfort
Adaptivní regulace se sama přizpůsobí tepelné ztrátě Vašeho domu, bez nutnosti nastavování topné křivky. Díky tomu se výkon kotle vždy perfektně přizpůsobí, abyste doma měli přesně takovou teplotu, jakou si nastavíte.
Špičková kondenzační technologie
S plynovým kotlem Jablotron Aura získáte spalovací technologii se špičkovou účinností a ze značkových komponent. Kotel Aura je kompletně vyvinutý, vyráběný a testovaný v České republice dle nejpřísnějších standardů kvality.
Jednoduché ovládání
Zařízení lze ovládat pomocí nástěnného ovladače nebo odkudkoliv z mobilní aplikace MyJABLOTRON. Ta navíc informuje o chodu plynového kotle stejně jako o průběhu všech dat z čidel v systému. Vzdálená diagnostika usnadňuje údržbu a servis kotle.
Snadná rozšiřitelnost systému
Víceokruhové topné soustavy lze snadno obsloužit rozšiřujícími směšovacími sadami, jejichž řízení je s kotlem plně propojeno a zahrnuto do regulačních algoritmů. To zajišťuje hladký chod celého systému s jeho trvalým sledováním a diagnostikou.
Provázanost s ostatními produkty
Díky propojení do funkčního celku s dalšími produkty společnosti Jablotron odpadá nutnost budování dodatečné nadřazené infrastruktury.
Rozsáhlá základní výbava
Standardní cena obsahuje bohatou nadstandardní výbavu: rozšířenou pětiletou záruku, senzor teploty a vlhkosti v nástěnném ovladači a kompletní vzdálené ovládání pomocí mobilní aplikace.
Máte na nás dotaz ohledně montáže kotlů AURA?
Zavolejte nám nebo napište
POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ NA NEZÁVAZNOU OBJEDNÁVKU
EZS Drmota - Tomáš Drmota
Studeněves 53
Tuřany u Slaného
273 79
Česká republika
IČ: 66322529
604 269 596
ezs.drmota@seznam.cz
Návrat na obsah