Alarm Jablotron 100+ - Loxone Smart Home Praha - Jablotron systémy | EZS Drmota

Přejít na obsah
Alarm Jablotron 100+
Bezpečnostní alarm JABLOTRON 100+

JABLOTRON 100+ je revoluční bezdrátový systém určený k ochraně objektů. Hodí se jak pro obytné prostory, tak i obchody, kanceláře, sklady, dílny apod. Může hlásit vloupání, požár, zdravotní obtíže, přepadení a případně další rizika.

Snadné ovládání
Díky revolučnímu systému ovládání je JABLOTRON 100+ první alarm, kterému ihned porozumíte a nebudete se ho bát. Zvolte alarm vyvinutý pro lidi! Revoluční bezdrátový systém!


Šetrná instalace
Kombinace bezdrátového i drátového řešení alarmu JABLOTRON 100+ umožňuje šetrnou instalaci pro váš objekt i vaši peněženku. Profitujte z jedinečné bezdrátové technologie Jablotron!Dostupný odkudkoliv
Ke svému alarmu JABLOTRON 100+ se dostanete díky bezplatné aplikaci MyJABLOTRON z vašeho chytrého telefonu nebo počítače odkudkoliv. Ovládejte alarm a prohlížejte události bez hranic.


Celková ochrana na 3 měsíce zdarma
S montáží nového alarmu JABLOTRON 100+ dostáváte automaticky dotaci na 3 měsíce služby Celkové ochrany zdarma. Zcela bez závazků se tak můžete přesvědčit, co znamená skutečný pocit bezpečí.


Videoverifikační IP kamery
Kamery jsou součástí zabezpečovacího systému JABLOTRON 100+ a automaticky reagují na jeho stav, ať už jde o poplach, zajištění nebo odjištění objektu. Uživatel z každé události obdrží minutový záznam, který je dostupný v aplikaci MyJABLOTRON. Může tak situaci okamžitě ověřit. Kromě toho má k dispozici i živý náhled z kamery a službu vícedenního záznamu, když odjíždí pryč. Celý systém lze navíc připojit na Bezpečnostní centrum, jehož operátoři se o vše postarají.


Multifunkční použití
JABLOTRON 100+ vás ochrání nejen před zloději, ale také před požárem, záplavou nebo únikem plynu.  Kromě profesionálního zabezpečení  nabízí i unikátní domovní automatizaci . Ovládejte dálkově svůj dům, chatu či firmu a využijte možnosti špičkové techniky naplno!
Rozsvícení světla
Vyhřívání bazénu
Zavlažování zahrady
Otevírání garáže
Máte na nás dotaz ohledně montáže alarmů Jablotron?
Zavolejte nám nebo napište
REFERENCE - FOTOGALERIE
POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ NA NEZÁVAZNOU OBJEDNÁVKU
EZS Drmota - Tomáš Drmota
Studeněves 53
Tuřany u Slaného
273 79
Česká republika
IČ: 66322529
604 269 596
ezs.drmota@seznam.cz
Návrat na obsah