Klimatizace FUJITSU - Loxone Smart Home Praha - Jablotron systémy | EZS Drmota

Přejít na obsah
Klimatizace FUJITSU
Klimatizace Fujitsu

Portfolio produktů FUJITSU GENERAL plně pokrývá požadavky na kvalitní řešení klimati­zační techniky, a to s velmi výrazným zohledně­ním dopadu na životní prostře­dí, což je jedním z pilířů celého spektra produktů pod značkou FUJITSU a GENERAL.

Klimatizace vyhovující nejen lidem, ale i žživotnímu prostředí. Fujitsu General nabízí širokou škálu výrobků, které jsou vhodné jak do velkých obývacích pokojů, tak do ložžnic a dětských pokojíků. Váš pokoj zpříjemníme velkým sortimentem klimatizací různých typů vyznačujících se vysokým provozním výkonem, který šetří elektrickou energii. Tyto modely jsou vybaveny pro vysoce efektivní provoz, který šetří elektrickou energii.


SYSTÉMY SPLIT
Katalog ke stažení


SYSTÉMY MULTI SPLIT
Katalog ke stažení


POTŘEBUJETE VÍCE INFORMACÍ O PRODUKTECH A MONTÁŽI KLIMATIZACÍ

Kontaktovat nás můžete také telefonicky
+420 604 269 596
nebo nám napište pomocí kontaktního formuláře
Jsme partnerem Nadačního fondu Kapka naděje 2018-2020

V rámci projektu O Kapku lepší Vánoce jsme opětovně podpořili projekty, které pomáhají tam, kde je to skutečně potřeba. Celkem se darovalo 519 400 Kč, které se rozdělí na výzkum a rozvoj znalosti o leukémii, nákup přístroje pro snížení rizika infekce a také na tábor pro nemocné děti, na kterém mohou nemocné děti také zažít nezapomenutelné letní aktivity.
​Jsme rádi, že jsme se mohli zapojit a pomoci tak nemocným v nelehké životní situaci zažít tak to pravé kouzlo Vánoc.EZS Drmota - Tomáš Drmota
Studeněves 53
Tuřany u Slaného
273 79
Česká republika
IČ: 66322529
604 269 596
ezs.drmota@seznam.cz
Návrat na obsah